fbpx

Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM

O NAS

SKINLINE CLINIC to miejsce tworzone przez grono najlepszych specjalistów. U nas zasięgniesz porady trychologa, kosmetologa, dermatologa, endokrynologa, lekarza medycyny estetycznej, dietetyka oraz fizjoterapeuty. Tylko z takim zespołem jesteśmy w stanie pomóc naszym pacjentom skutecznie wyeliminować problemy związane ze skórą głowy, twarzy i ciała.

CO NAS WYRÓŻNIA?

SKINLINE CLINIC to gwarancja jakości i satysfakcji. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, dlatego opracowaliśmy specjalistyczne procedury zabiegowe na miarę potrzeb naszych pacjentów. U nas możesz czuć się bezpiecznie. Ogromną uwagę zwracamy na jakość stosowanych przez nas preparatów oraz urządzeń. W naszej klinice spotkasz jedynie certyfikowane preparaty i urządzenia, dzięki którym możemy osiągnąć najlepsze rezultaty pozabiegowe oraz wyeliminować skutki niepożądane.

CO ZNAJDZIESZ W NASZEJ OFERCIE?

W naszej ofercie znajduje się szereg specjalistycznych zabiegów do skóry głowy, twarzy i ciała. Dzięki pracy na preparatach i urządzeniach najwyższej jakości jesteśmy w stanie poradzić sobie z problemem wypadania włosów, łysieniem androgenowym, anagenowym, telogenowym, plackowatym oraz dermatozami skóry głowy.

Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów pielęgnujących skórę twarzy – nawilżających, oczyszczających, złuszczających oraz odmładzających. Posiadamy procedury zabiegowe pozwalające na redukcję takich problemów jak: trądzik pospolity oraz różowaty, rozszerzone pory, blizny, AZS, przebarwienia, rumień, naczynka, zmarszczki. Dysponujemy pełnym zakresem zabiegów HI-TECH przeznaczonych do modelowania sylwetki, redukcji cellulitu, wyszczuplania, zagęszczania skóry oraz walki z nadmiernym owłosieniem. SKINLINE CLINIC to także relaks. Nasza oferta urozmaicona jest o specjalistyczne masaże skóry głowy, twarzy i ciała. Stres oraz napięcie źle wpływają na cały nasz organizm. To one mogą być czynnikiem zapalnym problemów skóry głowy, twarzy i ciała. Regularne masaże wprowadzają cały organizm w stan odprężenia i wyciszenia, pozytywnie wpływają na ciało, psychikę i emocje poddane długotrwałemu stresowi.

a
a
a